Mitrovicasi rrah nënën dhe motrën - Bota Sot
Mitrovicasi rrah nënën dhe motrën

Kronikë e zezë

Mitrovicasi rrah nënën dhe motrën

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 11:15
Ilustrim

Policia raporton se ka arrestuar dje në Mitrovicë një të dyshuar pasi që kishte rrahur nënën dhe motrën e tij.

Sipas Policisë njëra nga të sulmuarat ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...