Sulmohet fizikisht një grua në Prishtinë - Bota Sot
Sulmohet fizikisht një grua në Prishtinë

Kronikë e zezë

Sulmohet fizikisht një grua në Prishtinë

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 11:32
Ilustrim

Një femër nga Prishtina ka njoftuar në Polici se më 6 tetor në rrugën B për shkaqe të panjohura është sulmuar nga tri femra.

Sipas Policisë  viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.  Më 7 tetor njësitë e hetuesisë njësitë e hetuesisë kanë identifikuar dhe kanë arrestuar tri femra të dyshuara. Me vendim të prokurorit të dyshuarat pas intervistimit dërgohen në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...