Arrestohet pasi vjedh dhe në ikje plagos një person - Bota Sot
Arrestohet pasi vjedh dhe në ikje plagos një person

Kronikë e zezë

Arrestohet pasi vjedh dhe në ikje plagos një person

Më: 13 tetor 2019 Në ora: 14:39
Foto Ilustrim

Një shqiptar, shtetas i Serbisë është arrestuar në fshatin Livoq i Epërm të Gjilanit, pasi ka kryer një vjedhje, ndërsa, në ikje e sipër ka plagosur me armë zjarri në këmbë viktimën shqiptar.

Viktima pas tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat