Sulmuan rojën e sigurimit, arrestohen dy persona në Deçan - Bota Sot
Sulmuan rojën e sigurimit, arrestohen dy persona në Deçan

Kronikë e zezë

Sulmuan rojën e sigurimit, arrestohen dy persona në Deçan

Më: 20 tetor 2019 Në ora: 16:24
Foto ilustrim

Policia në Deçan ka arrestuar dy persona të cilët dyshohet se kanë sulmuar fizikisht një punëtor të sigurimit

Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në rrugën Elez Gecaj dhe Magjun Berisha në Deçan, ku të dyshuarit kanë sulmuar fizikisht rojën e sigurimit derisa ishte në vendin e tij të punës.

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërkaë me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat