Tenton ta fusë marihuanën brenda burgut, arrestohet - Bota Sot
Tenton ta fusë marihuanën brenda burgut, arrestohet

Kronikë e zezë

Tenton ta fusë marihuanën brenda burgut, arrestohet

Më: 31 tetor 2019 Në ora: 12:28
Ilustrim

Një shqiptar me shtetësi amerikane është arrestuar në Qendrën Korrektuese në Dubravë, pasi te i njëjti është gjetur dhe është konfiskuar një sasi me substance narkotike marihuanë, i cili përmes vizitës te një i burgosur ka tentuar ta fusë substancë narkotike brenda burgut.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt dhe i është konfiskuar pasaporta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat