Arrestohet 44 vjeçari i dyshuar për disa raste të vjedhjeve - Bota Sot
Arrestohet 44 vjeçari i dyshuar për disa raste të vjedhjeve

Kronikë e zezë

Arrestohet 44 vjeçari i dyshuar për disa raste të vjedhjeve

Më: 1 nëntor 2019 Në ora: 16:44
Foto ilustrim

Njësitet policore të stacionit të Fushe Kosovës, sot kanë arrestuar një person të dyshuar për disa raste të vjedhjeve.

Rastet kanë ndodhur në qendra tregtare dhe periudha të ndryshme kohore, ku dyshohet se ka kryer dhjetëra vjedhje të rënda.

“Personi  i dyshuar F. B. mashkull, 44 vjeç, shtetas i Republikës së Kosovës, pas përfundimit të procedurave nga ana e hetuesve të stacionit policor të Fushë Kosovës, është dërguar në qendrën e ndalimit për 48 orë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat