Aksident në Fushë Kosovë, autobusi del nga rruga - Bota Sot
Aksident në Fushë Kosovë, autobusi del nga rruga

Kronikë e zezë

Aksident në Fushë Kosovë, autobusi del nga rruga

Më: 3 nëntor 2019 Në ora: 15:29
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Fushë Kosovë.

Autobusi ka dalë nga rruga duke u përplasur me barrierat mbrojtëse në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë.

Nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa aksidenti ka shkaktuar radhë të gjata automjetesh dhe trafik në qarkullim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat