Gjendet një person i pajetë në Fier - Bota Sot
Gjendet një person i pajetë në Fier

Kronikë e zezë

Gjendet një person i pajetë në Fier

Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 17:26
Ilustrim

Pasditen e sotme një person i pajetë është gjetur pranë një karburanti në Levan të Fierit.

Trupi i pajetë i përket një personi të moshuar, ndërsa ende nuk është zbuluar identiteti i tij.

Dyshimet e para janë për vdekje natyrale, ndërsa trupi i pajetë po transportohet për në morgun e qytetit të Fierit.

Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve që kanë çuar në humbjen e jetës se te moshuarit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat