Sulm me dy granata dore në Gjilan - Bota Sot
Sulm me dy granata dore në Gjilan

Kronikë e zezë

Sulm me dy granata dore në Gjilan

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 12:56
ilustrim

Disa persona të panjohur kanë hedhur mjete shpërthyese, të cilat dyshohet se janë dy granata dore në oborrin e shtëpisë së një personi në Gjilan, me ç’rast i është dëmtuar vetura dhe fasada e shtëpisë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet përkatëse policore. Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat