Femra sulmon mashkullin në Gjilan, arrestohet - Bota Sot
Femra sulmon mashkullin në Gjilan, arrestohet

Kronikë e zezë

Femra sulmon mashkullin në Gjilan, arrestohet

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 11:38
Ilustrim

Policia në Gjilan ka arrestuar një femër si e dyshuar se e ka sulmuar fizikisht një mashkull.

Rasti nga Policia është raportuar si dhunë në familje ndërsa nuk sqarohet se cilat janë raportet në mes sulmueses dhe të sulmuarit.

Me urdhër të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat