Një mashkull dhe dy femra kërcënohen në Vushtrri - Bota Sot
Një mashkull dhe dy femra kërcënohen në Vushtrri

Kronikë e zezë

Një mashkull dhe dy femra kërcënohen në Vushtrri

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 11:41
Foto ilustrim

Policia në Vushtrri ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti ka detyruar dhe kërcënuar një mashkull dhe dy femra lidhur me kthimin e një dhurate.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat