Aksident në Pejë, vetura përfundon në një lokal, tre të lënduar - Bota Sot
Aksident në Pejë, vetura përfundon në një lokal, tre të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në Pejë, vetura përfundon në një lokal, tre të lënduar

Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 23:18
Aksident në Pejë

Numri i aksidenteve në vendin tonë vazhdon të jetë shqetësues.

Sot rreth orës 17:00 në hyrje të Podujevës një këmbësor u godit për vdekje nga një veturë, derisa një aksident tjetër si pasojë e pakujdesisë ka ndodhur në orët e mbrëmjes në qytetin e Pejës.

Ngasësi i veturës ka humbur drejtimin nga shpejtësia dhe ka përfunduar në një lokal. Dyshohet se tre persona kanë mbetur të lënduar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat