Kërcënon prindërit, arrestohet - Bota Sot
Kërcënon prindërit, arrestohet

Kronikë e zezë

Kërcënon prindërit, arrestohet

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 11:57
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Pejë, pasi që i njëjti ka fyer dhe kanosur prindin e tij.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat