Një grua sulmon arsimtaren në vendin e punës - Bota Sot
Një grua sulmon arsimtaren në vendin e punës

Kronikë e zezë

Një grua sulmon arsimtaren në vendin e punës

Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 11:37

Policia e Kosovës ka arrestuar një femër në fshatin Gllaviqicë të Pejë e cila për motive edne të panjohura ka penguar dhe ka sulmuar në vendin e punës mësimdhënëse, derisa ajo kishte qenë në proces mësimor.

Me urdhër të prokurorit e dyshuara pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat