Zhduket një djalë në Ferizaj - Bota Sot
Zhduket një djalë në Ferizaj

Kronikë e zezë

Zhduket një djalë në Ferizaj

Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 12:18
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24 orësh se në fshatin Pleshinë të Ferizaj është raportuar se një djalë ka ikur nga shtëpia.

Një prind ka lajmëruar se djali i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendnodhja e tij.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se djali i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Njësitë policore janë duke e hetuar rastin”, shkruhet në njoftim të policisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat