Aksident në Gjilan, tre të lënduar - Bota Sot
Aksident në Gjilan, tre të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në Gjilan, tre të lënduar

Më: 18 nëntor 2019 Në ora: 13:59
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Gjilan.

Si pasojë, tre persona kanë mbetur të lënduar.

Policia bën të ditur se të përfshira në aksident kanë qenë tri vetura.

“Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes tri veturave me targa lokale, ku si pasojë lëndime trupore pësojnë dy meshkuj shqiptarë dhe një femër shqiptare”, thuhet në raportin e policisë.

Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Gjilanit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat