Aksident në Prizren, një person lëndohet rëndë - Bota Sot
Aksident në Prizren, një person lëndohet rëndë

Kronikë e zezë

Aksident në Prizren, një person lëndohet rëndë

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 10:32
Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur të hënën në Prizren, ku një person ka pësuar lëndime të rënda trupore

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së hënës, ku një person derisa ishte duke e drejtuar veturën e tij ka humbur kontrollin mbi automjetin dhe ka goditur një shtyllë elektrike.

Si pasojë e aksidentit, lëndime të rënda trupore ka pësuar një pasagjere e cila është dërguar për tretman mjekësor në spitalin rajonal në Prizren, bën të ditur policia në raportin 24 orësh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat