Lipjan, vidhen 9 laptopë në shkollë - Bota Sot
Lipjan, vidhen 9 laptopë në shkollë

Kronikë e zezë

Lipjan, vidhen 9 laptopë në shkollë

Më: 22 nëntor 2019 Në ora: 22:47
Foto ilustrim

Në Lipjan dikush i panjohur ka hyrë në objektin e shkollës së mesme dhe ka vjedhur disa laptopë.

Kjo po konsiderohet një dëm i madh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat