Zhduket një vajzë në Pejë - Bota Sot
Zhduket një vajzë në Pejë

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Pejë

Më: 1 dhjetor 2019 Në ora: 14:00
Foto ilustrim

Një vajzë është raportuar si i zhdukur në Pejë.

Rasti e ka raportuar në Polici, dy vëllezërit, sipas së cilëve, motra e tyre mendërisht e pazhvilluar, ka dalë nga shtëpia më 29 nëntor dhe nuk dihet për vend ndodhjen e saj.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat