Policia jep detaje nga grabitja në këmbimore - Bota Sot
Policia jep detaje nga grabitja në këmbimore

Kronikë e zezë

Policia jep detaje nga grabitja në këmbimore

Më: 3 dhjetor 2019 Në ora: 11:42
Ilustrim

Policia njofton se dje në rrugën “Ilir Konushevci”, në Prishtinë një femër, punëtore në këmbimore ka informuar se përderisa ishte në punë, një person i panjohur nën presion të armës së zjarrit i ka grabitur të hollat nga arka dhe i njëjti nga një klienti ka grabitur 100 euro para të gatshme.

Nuk raportohet për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat