Zhduket një e mitur në Prishtinë

Kronikë e zezë

Zhduket një e mitur në Prishtinë

Më: 4 dhjetor 2019 Në ora: 09:35
Ilustrim

Një e mitur është zhdukur ditën e djeshme në Prishtinë, njofton policia e Kosovës.

Ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se vajza e saj e mitur  viktima femër K/Shqiptare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, rasti është duke u hetuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat