Arrestohen dy persona pasi sulmuan policët - Bota Sot
Arrestohen dy persona pasi sulmuan policët

Kronikë e zezë

Arrestohen dy persona pasi sulmuan policët

Më: 4 dhjetor 2019 Në ora: 09:50
Foto ilustrim

Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj të cilët kanë fyer dhe sulmuar dy zyrtarë policorë derisa ishin në kryerje të detyrës.

Si pasojë e sulmit, policët kanë pësuar lëndime trupore.

Pas intervistimit dy të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat