I vënë flakën parketit në shkollën “Fan Noli” në Podujevë, lëndohen dy persona - Bota Sot
I vënë flakën parketit në shkollën “Fan Noli” në Podujevë, lëndohen dy persona

Kronikë e zezë

I vënë flakën parketit në shkollën “Fan Noli” në Podujevë, lëndohen dy persona

Më: 4 dhjetor 2019 Në ora: 09:56
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Podujevë, është raportuar se nga persona të panjohur i është vënë flaka një tube të parketit brenda sallës së sportit të shkollës Fan Noli.

Si pasojë e tymit lëndime trupore pësojnë dy viktima meshkuj K/Shqiptar punëtor të sigurimit dhe të njëjtit kane pranuar tretman mjekësor ne Spitalin e Podujevës.

Në vendin e ngjarjes kane dal njësit relevante.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat