Aksident mes veturës dhe motoçikletës në Pejë, ka të lënduar - Bota Sot
Aksident mes veturës dhe motoçikletës në Pejë, ka të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident mes veturës dhe motoçikletës në Pejë, ka të lënduar

Më: 4 dhjetor 2019 Në ora: 17:43
Pamje nga vendi i ngjarjes

Numri i aksidenteve në trafikun rrugor vazhdon të jetë shqetësues.

Si pasoja e pakujdesisë një aksident ka ndodhur sot rreth orës 16:00 në qytetin e Pejës, saktësisht tek Qendra Zejtare.

Një veturë është aksidentuar me një motoçikletë, derisa sipas dëshmitarëve, vozistësi i motoçikletës ka marrë lëndime trupore.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe njësitë të Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat