Të shtëna me armë ndaj dy vëllezërve, vdes njëri, tjetri plagoset - Bota Sot
Të shtëna me armë ndaj dy vëllezërve, vdes njëri, tjetri plagoset

Kronikë e zezë

Të shtëna me armë ndaj dy vëllezërve, vdes njëri, tjetri plagoset

Më: 4 dhjetor 2019 Në ora: 21:05
Ilustrim

Persona të armatosur kanë qëlluar ndaj dy vëllezërve në Tepelenë.

Si pasojë e të shtënave ka mbetur i vdekur njëri prej tyre. Ndërsa tjetri ka mbetur i plagosur.

Sipas raportimeve paraprake, mësohet se viktimë ka mbetur Artur Bresha, ndërsa i plagosur vëllai i tij Artan Bresha. 

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Të shtëna me armë në Tepelenë, një i vdekur, një i plagosur

Një person raportohet se ka humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në Tepelenë.

Sipas informacioneve mësohet se viktimë ka mbetur Artur Bresha, ndërsa i plagosur vëllai i tij Artan Bresha. 

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat