35 aksidente në 24 orëshin e fundit, shqiptohen mbi 1 mijë tiketa trafiku

Kronikë e zezë

35 aksidente në 24 orëshin e fundit, shqiptohen mbi 1 mijë tiketa trafiku

Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 08:43
Foto ilustrim

35 aksidente janë shkaktuar në 24 orëshin e fundit.

10 prej tyre ishin me të lënduar, kurse 25 të tjerë me dëme materiale.

Përgjatë së njëjtës kohë, Policia e Kosovës ka shqiptuar 1 mijë e 208 tiketa trafiku.

Duhet përkujtuar që gjatë dy ditëve të kaluar numri i aksidenteve ka qenë mjaftë i lartë, teksa Policia e Kosovës bëri apel tek qytetarët qe të kenë kujdes të shtuar në trafik në këtë sezon dimëror dhe njëkohësisht mos t’u mungojnë pajisjet dimërore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat