Dhunë fizike dhe psikike për pesë muaj ndaj gruas, arrestohet - Bota Sot
Dhunë fizike dhe psikike për pesë muaj ndaj gruas, arrestohet

Kronikë e zezë

Dhunë fizike dhe psikike për pesë muaj ndaj gruas, arrestohet

Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 11:16
Foto Ilustrim

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi në vazhdimësi për pesë muaj kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij e cila ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit  është dërguar në mbajtje për 48 orë, rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat