Një mashkull dhe një femër sulmojnë policin në Kamenicë - Bota Sot
Një mashkull dhe një femër sulmojnë policin në Kamenicë

Kronikë e zezë

Një mashkull dhe një femër sulmojnë policin në Kamenicë

Më: 6 dhjetor 2019 Në ora: 11:18
Ilustrim

Policia njofton se dje në rrugën “Tahir Sinani”, në Kamenicë janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër pasi që të njëjtit kanë sulmuar policin.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat