Për thyerjen e bankomatit përdoret eksploziv, hajnat nuk arrijnë të marrin paratë - Bota Sot
Për thyerjen e bankomatit përdoret eksploziv, hajnat nuk arrijnë të marrin paratë

Kronikë e zezë

Për thyerjen e bankomatit përdoret eksploziv, hajnat nuk arrijnë të marrin paratë

Më: 6 dhjetor 2019 Në ora: 11:21
Pamje nga vendi i ngjarjes

Policia njofton se në lidhje me rastin që ka ndodhur të mërkurën në Klinë njësia për deminim i Policisë ka bërë ekzaminimin e vendin të ngjarjes dhe sipas tyre të dyshuarit kanë përdorur eksplozivë për hapjen e aparatit ATM, mirëpo nuk kanë arritur të marrin paratë.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin. Ngjarja ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të së mërkurës në sheshin “Mujë Krasniqi” në Klinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat