Plaçkitje në një shtëpi në Dubravë - Bota Sot
Plaçkitje në një shtëpi në Dubravë

Kronikë e zezë

Plaçkitje në një shtëpi në Dubravë

Më: 6 dhjetor 2019 Në ora: 11:23
Foto Ilustrim

Policia e Ferizajt raporton se një person i komunitetit ashkali nga fshati Dubravë ka njoftuar se dy persona të panjohur kishin hyrë në shtëpinë e tij e kishin sulmuar atë fizikisht dhe kishin grabitur para të gatshme.

 Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa njësitë policore janë duke e hetuar rastin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat