Shpërthen tritol te një lokal pranë Kopshtit Botanik në Tiranë - Bota Sot
Shpërthen tritol te një lokal pranë Kopshtit Botanik në Tiranë

Kronikë e zezë

Shpërthen tritol te një lokal pranë Kopshtit Botanik në Tiranë

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 06:21
Ilustrim

Një shpërthim tritoli turbulloi sonte një zonë të Tiranës duke rikthyer ankthin e pasigurisë.

Ngjarja ndodhi batën duke gdhirë e shtuna rreth orës 23:55 në rrugën “Shyqyri Brari”, pranë Kopshtit Botanik.

Policia tha pranë lokalit në pronësi të shtetasit M. H ka shpërthyer një sasi lënde e dyshuar plasëse, duke shkaktuar dëme materiale.

Image

Grupi hetimor ka shkuar më vendngjarja dhe tha se po vijon punën për zbardhjen e rrethaneve të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat