Plagos vetën aksidentalisht, gjatë pastrimit të shtëpisë - Bota Sot
Plagos vetën aksidentalisht, gjatë pastrimit të shtëpisë

Kronikë e zezë

Plagos vetën aksidentalisht, gjatë pastrimit të shtëpisë

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 13:24
Ilustrim

Policia e Kosovës bën të ditur se një femër më Prishtinë ka plagosur vetën aksidentalisht gjatë pastrimit të shtëpisë ku punon.

Në vendin e ngjarjes është konfiskuar pistoleta me katër fishek.

“Viktima femër K-Shqiptare, gjatë pastrimit të shtëpisë ku punon, aksidentalisht ka shkrepur pistoletën dhe ka plagosur vetën. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Në vendin e ngjarjes është konfiskuar pistoleta me katër fishek pronë e të dyshuarit mashkull K-Shqiptar. Nga i dyshuari është konfiskuar edhe një pushkë gjuetie me leje të skaduar. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat