Vjedh pike alkoolike, arrestohet - Bota Sot
Vjedh pike alkoolike, arrestohet

Kronikë e zezë

Vjedh pike alkoolike, arrestohet

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 09:38
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Pejë, pasi kohë më parë në një lokal në Pejë, kishte vjedhur një llaptop, një telefon dhe pije alkoolike.

Sipas Policisë, ai kishte kryer këtë vjedhje në muajin nëntor. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat