Mosmarrëveshja eskalon në rrahje, arrestohen tre persona në Ferizaj - Bota Sot
Mosmarrëveshja eskalon në rrahje, arrestohen tre persona në Ferizaj

Kronikë e zezë

Mosmarrëveshja eskalon në rrahje, arrestohen tre persona në Ferizaj

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 12:58
Foto ilustrim

Policia në Ferizaj ka arrestuar tre persona të cilët kanë sulmuar fizikisht dy persona të cilëve iu kanë shkaktuar lëndime trupore

Rasti ka ndodhur të shtunën pas mesnatës, ku të dyshuarit për shkak të një mosmarrëveshje të mëparshme, te një pompë e derivateve janë sulmuar fizikisht dy persona.

Për shkak të sulmit, viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor.

Të dyshuarit, pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat