Për 24 orë 41 aksidente në Kosovë - Bota Sot
Për 24 orë 41 aksidente në Kosovë

Kronikë e zezë

Për 24 orë 41 aksidente në Kosovë

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 13:15
Ilustrim

41 aksidente trafiku kanë ndodhur në 24 orët e fundit në Kosovë.

Sipas njoftimit për media nga Policia e Kosovës, 1 aksident ishte fatal, 17 aksidente me të lënduar dhe 23 me dëme materiale.

Policia njofton se ka shqiptuar 1137 gjoba në trafik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat