Aksident në Istog, pesë të lënduar - Bota Sot
Aksident në Istog, pesë të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në Istog, pesë të lënduar

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 16:01
Ilustrim

Pesë persona kanë mbetur të lënduar në një aksident në Baincë të Istogut.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

“Sot në mesditë rreth orës 12:20 Policia e Kosovës është informuar për një aksident në fshatin Bajincë të Istogut. Në këtë aksident kanë qenë të involvuara dy vetura, dhe si pasojë e aksidentit, ekipi mjekësor ka konstatuar se 5 persona kanë pësuar lëndime trupore”, ka thënë Rugova.

Sipas ekipit mjekësor, lëndimet e 5 personave janë të lehta

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat