Rrah gruan me gjithë fëmijë - Bota Sot
Rrah gruan me gjithë fëmijë

Kronikë e zezë

Rrah gruan me gjithë fëmijë

Më: 9 dhjetor 2019 Në ora: 12:22
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj dy fëmijëve dhe bashkëshortes së tij.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është ndaluar në qendrën e mbajtjes për 48 orë.

Rasti ka ndodhur parmbrëmë në ora 22.37, thuhet në raportin e rregullt 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat