Plaçkitet një barnatore në Prishtinë - Bota Sot
Plaçkitet një barnatore në Prishtinë

Kronikë e zezë

Plaçkitet një barnatore në Prishtinë

Më: 9 dhjetor 2019 Në ora: 12:23
Foto ilustrim

Një punonjëse ka raportuar në polici se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës në barnatore, aty ka hyrë një person i panjohur i maskuar dhe i armatosur, i cili nën kërcënim të armës ka arritur t’i grabisë para të gatshme.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në Prishtinë, në ora 17:00, thuhet në raportin e rregullt 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat