Merr flakë makina e parkuar pranë banesës, policia vazhdon hetimet - Bota Sot
Merr flakë makina e parkuar pranë banesës, policia vazhdon hetimet

Kronikë e zezë

Merr flakë makina e parkuar pranë banesës, policia vazhdon hetimet

Më: 13 dhjetor 2019 Në ora: 10:23
Ilustrim

Në fshatin Përparim të Peqinit ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht mjeti në pronësi të shtetasit E. D., 38 vjeç, i cili ishte i parkuar në rrugën pranë banesës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin  e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autoriteteve.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat