Konfiskohen qese me kokainë e marihunanë, arrestohet një person - Bota Sot
Konfiskohen qese me kokainë e marihunanë, arrestohet një person

Kronikë e zezë

Konfiskohen qese me kokainë e marihunanë, arrestohet një person

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 14:10
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që gjatë kontrollit te tij i janë gjetur 21 paketime të dyshuara për narkotik të llojit kokainë me peshë 9.6 gram, si dhe një qese me narkotik të llojit marihuanë me peshë 0.9 gram.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit të lartcekur është gjetur dhe konfiskuar një peshore digjitale që shërben për matjen e narkotikëve.

Me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat