Digjet një veturë në Gjakovë - Bota Sot
Digjet një veturë në Gjakovë

Kronikë e zezë

Digjet një veturë në Gjakovë

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 16:34
Foto ilustrim

Persona të panjohur dyshohet të ia kanë vënë zjarrin një veture cila kishte qenë e parkuar në parking të një lokali afarist në fshatin Lugbunar të Gjakovës.

Sipas viktimës, në veturë kishte pasur patentë shoferin dhe dokumentet e veturës. Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat