Nuk duan që të martohet me personin që dashuron, familja e mbanin të izoluar

Kronikë e zezë

Nuk duan që të martohet me personin që dashuron, familja e mbanin të izoluar

Më: 7 janar 2020 Në ora: 12:03
Foto ilustrim

Një femër nga Mitrovica ka denoncuar në Polici prindërit dhe vëllain e saj se po e mbajnë të izoluar në banesë sepse nuk po e lënë të martohet me personin që e dashuron.

Policia ka intervistuar viktimën dhe me kërkesën e saj është dërguar në strehimore.

Ndërsa tre të dyshuarit janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat