Digjet një Spital në magjistralen Ferizaj-Prishtinë - Bota Sot
Digjet një Spital në magjistralen Ferizaj-Prishtinë

Kronikë e zezë

Digjet një Spital në magjistralen Ferizaj-Prishtinë

Më: 10 janar 2020 Në ora: 22:37
Foto ilustrim

Një spital në magjistralen Ferizaj-Prishtinë është kapluar nga flakët.

 Bëhet fjalë për Spitalin ‘Millennium’, të cilit fatmirësisht i është djegur vetëm pjesa ndihmëse dhe jo ajo kryesore.

Lajmin e konfirmoi Bajram Krasniqi i cili tha se nuk ka të lënduar nga ky incident.

‘Është një pjesë ndihmëse, jo ajo kryesore. Nuk është e rrezikuar pjesa tjetër. Në vend të ngjarjes kanë dal Policia dhe Zjarrëfikësit. Nuk ka të lënduar.” , është shprehur ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat