Kanos ish të dashurin, arrestohet - Bota Sot
Kanos ish të dashurin, arrestohet

Kronikë e zezë

Kanos ish të dashurin, arrestohet

Më: 15 janar 2020 Në ora: 10:06
Foto ilustrim

Policia e Kosovës në Lipjan ka arrestuar një femër pasi që pas një mosmarrëveshje ka kanosur ish të dashurin e saj.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat