Zjarr në banesë, digjet e moshuara - Bota Sot
Zjarr në banesë, digjet e moshuara

Kronikë e zezë

Zjarr në banesë, digjet e moshuara

Më: 15 janar 2020 Në ora: 12:27
Foto ilustrim

Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë.

Një 83-vjeçare ka humbur jetën pasi banesa e saj u përfshi nga zjarri.

Viktima është identifikuar si Gastere Strati e cila jetonte e vetme. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kallarat.

Pas flakëve të dala nga oxhaku, e moshuara nuk ka mundur të dalë nga banesa pasi ishte e paralizuar dhe fatkeqësisht ka humbur jetën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat