Grabitje e armatosur në një auto sallon në magjistralen Ferizaj – Prishtinë - Bota Sot
Grabitje e armatosur në një auto sallon në magjistralen Ferizaj – Prishtinë

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në një auto sallon në magjistralen Ferizaj – Prishtinë

Më: 16 janar 2020 Në ora: 09:03
Ilustrim

Dy persona të maskuar dhe nën kërcënimi ne armëve, kanë tentuar të kryejnë një grabitje gjatë ditës së djeshme në një auto sallon në magjistralen Ferizaj – Prishtinë.

Policia raporton se njëri nga të dyshuarit gjatë tentimit të grabitjes, ka shtënë me armë zjarri me ç’rast ka dëmtuar pajisjen kompjuterike dhe tavolinën.

Rasti është raportuar dje rreth orës 16:50 dhe bëhet e ditur se njësit përkatëse janë duke e hetuar ngjarjen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat