Zhduket një djalë në Gjilan - Bota Sot
Zhduket një djalë në Gjilan

Kronikë e zezë

Zhduket një djalë në Gjilan

Më: 16 janar 2020 Në ora: 09:18
Ilustrim

Një djalë është raportuar i zhdukur mbrëmë në qytetin e Gjlanit.

Babai i viktimës ka raportuar në polici, se i biri është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë rreth vendndodhjes  së tij.

Rasti është raportuar dje rreth orës 08:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat