Me maska tentojnë të vjedhin në autosallon - Bota Sot
Me maska tentojnë të vjedhin në autosallon

Kronikë e zezë

Me maska tentojnë të vjedhin në autosallon

Më: 16 janar 2020 Në ora: 09:46
Foto ilustrim

Të mërkurën rreth orës 16:50 një person ka njoftuar Policinë se derisa ishte në auto-sallon në magjistralen Ferizaj-Prishtinë, dy persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve kanë tentuar të kryejnë grabitje.

Njëri nga të dyshuarit gjatë tentimit të grabitjes, ka shtënë me armë zjarri ku ka dëmtuar pajisjen kompjuterike dhe tavolinën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat