Zhduket një djalë në Gjilan - Bota Sot
Zhduket një djalë në Gjilan

Kronikë e zezë

Zhduket një djalë në Gjilan

Më: 16 janar 2020 Në ora: 10:42
Foto ilustrim

Të mërkurën në policinë e Gjilanit është raportuar për një person të zhdukur

Rasti është raportuar mëngjesin e së mërkurës, nga babai i viktimës, i cili ka raportuar në polici se djali i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se djali i tij viktima mashkull K-Shqiptar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, theksohet në raportin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat