Zhduket një person në Gjilan - Bota Sot
Zhduket një person në Gjilan

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Gjilan

Më: 16 janar 2020 Në ora: 11:39
Foto ilustrim

Një person është raportuar si i zhdukur në Gjilan.

Rastin e ka raportuar babai i tij, sipas të cilit, ai ka dal nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat